Predstavili sme koncept Jahodového mesta verejnosti.

Priatelia a Prešovčania, 3.3.2022 sme v priestoroch PLAZA BEACH Resort predstavili nový koncept identity pre rozvoj turizmu mesta Prešov. Jahodové mesto má priniesť do nášho mesta život a staro-novú chuť. Kráľovskú chuť, ktorú každý pozná. Je čas zapísať naše mesto na mapu sveta, pochváliť sa niečím jedinečným a originálnym, na čo budeme spoločne hrdí a čo nás odlíši od všetkých ostatných. Máme exkluzívnu výhodu – kráľovnú ovocia, jahodu. Jahoda je symbol, ktorý je s mestom Prešov spätý od 12. storočia. Aké iné mesto teda môže byť viac jahodové?

Chyťme sa tejto šance. Cieľom Jahodového mesta je spájať, pretože iba tak dosiahneme výsledky, s ktorými budeme spokojní všetci. Veríme, že máme na to vytvoriť spoločne svieže, moderné a unikátne mesto.

Ďalšie články

prešov a sochy

Prešov a sochy – naše mesto sa má čím popýšiť

Počas bežnej prechádzky mestom väčšinou prehliadame skvosty, ktoré míňame. Prešov je pritom bohatý na rozmanité sochy, reliéfy či plastiky vo verejnom priestore. Pripravili sme pre vás základný prehľad tých najvýznamnejších, aby ste si niekedy, keď budete mať viac času, všimli túto nádheru.

Zobraziť