Predstavili sme Jahodový klub, novú platformu, ktorej cieľom je vzájomná spolupráca podnikateľov.

Projekt Jahodové mesto má za cieľ podporiť cestovný ruch v meste Prešov a v jeho okolí. Prešov je krásne mesto, ponúka bohatú históriu, čarovné zákutia, ale aj špičkové podniky. Preto sme sa rozhodli vytvoriť Jahodový klub, ktorý je otvorený všetkým podnikateľom a organizáciám, ktoré chcú reprezentovať mesto Prešov a majú čo ponúknuť domácim, ale aj zahraničným turistom.
 
Dňa 10.10. sme na Plaza Beach odprezentovali celý koncept Jahodového mesta, ukázali jeho výsledky za posledný rok a pozvali podnikateľov do Jahodového klubu. Sme radi, že naše pozvanie niektorí prijali a s potešením Vám ich v najbližších dňoch predstavíme. Spoločne dostaneme mesto Prešov na mapu sveta, máme čo ukázať.

Ďalšie články

top 10 najznámejších osobností Prešova

Top 10 najznámejších osobností mesta Prešov

Počuli ste, že aj ON? A dokonca aj ONA? Neverím. Čo majú na východe nejakú výnimočnú vodu? Pravdou je, že je Prešov liahňou mnohých známych osobností, ktoré mútia vody šoubiznisu, umenia, vedy či športu. Vybrať z nich len desať je v podstate nemožné, no pokúsili sme sa. Je ich však oveľa, oveľa, oveľa viac.

Zobraziť
prehliadka prešova

O prehliadku Jahodového mesta bol záujem.

Jahodové mesto organizovalo bezplatnú prehliadku s top sprievodkyňou centrom mesta Prešov pre deti a dospelých. Skvelá nálada a množstvo vzácnych informácii sa dozvedelo viac ako 40 návštevníkov.

Zobraziť