Viac ako 60 ľudí objavilo počas prehliadky to NAJ mesta Prešova.

V sobotu 11.11. sme objavili NAJ centra Prešova. Veľmi nás potešil záujem ľudí o naše mesto, prehliadky sa zúčastnilo 62 ľudí. Vďaka sprievodkyni, pani Sivaničovej, sme sa dozvedeli zaujímavé fakty o centre Jahodového mesta, o bývalých aj súčasných osobnostiach, o historických udalostiach, o unikátnej architektúre viacerých budov.
 
Prehliadka trvala 1,5 hodiny a prešli sme zlomok toho, čo je v našom krásnom meste možné vidieť a objaviť. Prehliadku sme ukončili v podniku Soupculture na Hlavnej 91, kde tento príjemný podnik pripravil pre ľudí teplé občerstvenie. Ďakujeme všetkým, ktorí na túto prehliadku NAJ Prešova prišli a užili si to s nami.

Ďalšie články

prezentacia jahodoveho mesta

Predstavili sme koncept Jahodového mesta verejnosti.

Mesto Prešov má potenciál byť svetové, ak v ten potenciál spoločne uveríme. Predstavme si turistov, ktorí chodia do Prešova, odfotiť sa s najväčšou jahodou na svete. Alebo si každoročne na Jahodovom festivale vychutnávajú tie najlahodnejšie pochutiny z jahôd široko ďaleko.

Zobraziť
top 10 najznámejších osobností Prešova

Top 10 najznámejších osobností mesta Prešov

Počuli ste, že aj ON? A dokonca aj ONA? Neverím. Čo majú na východe nejakú výnimočnú vodu? Pravdou je, že je Prešov liahňou mnohých známych osobností, ktoré mútia vody šoubiznisu, umenia, vedy či športu. Vybrať z nich len desať je v podstate nemožné, no pokúsili sme sa. Je ich však oveľa, oveľa, oveľa viac.

Zobraziť